top of page

SPONSORLUK

Spor Kurulu olarak; Türkiye'de profesyonel sporların gölgesinde kalmış engelli, amatör ve alternatif spor dallarının başarılarını öne çıkararak tanınırlığını artırmayı hedefliyoruz.

 

Endüstriyelleşmeden spor ruhunu koruyan spor dallarının ve sporcuların başarılarını gündeme getirmek vizyonuyla düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri, her yıl spor camiasının geniş katılımıyla gerçekleşiyor.

Siz de sponsorumuz olarak Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Ofisi tarafından sponsor firmalarının 500'den fazla duyuru-basın organına servis edildiği ve  100.000 sporseverin oylarıyla belirlenen bu özel gecede bize ve Türkiye'de spora gönül vermiş bu özel insanlara eşlik etmek ister misiniz?

co sponsorluk site gri.png

Ana Sponsorluk

Boğaziçi Ünivesitesi Spor Ödüllerinin en kapsamlı sponsorluk olanağı olan ana sponsorluk opsiyonumuzda firmalara 6 m2’lik etkinlik alanı verilmesi, tüm etkinlik alanlarında branding ve sampling  imkanı ve 3 farklı kategoriye isim verme hakkı bulunuyor. 

Co-Sponsorluk

Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri etkinliğine markanızla hakimiyet kurmanızı sağlayacak bir diğer sponsorluk opsiyonu olan Co-Sponsorlukta firmalara 2 m2’lik etkinlik alanı verilmesi, tüm etkinlik alanlarında branding ve sampling imkanı ve bir kategoriye isim verme hakkı bulunuyor.

ana sponsorluk site.png
megaphone-155780_960_720.png

Tanıtım Sponsorluğu

Medya ilgisinin uzağında kalmış fakat hem yurt içinde hem de yurt dışında muazzam başarılara imza atmış ve ülkemizi başarıyla temsil etmiş sporcularımıza verdiğimiz Sportsmanship Brotherhood ödüllerimiz başta olmak üzere ödül törenimizin tanıtımını üstlenmek.

Ürün Sponsorluğu

Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödüllerini kazanan adayların ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen ödül törenimiz boyunca davetlilerimize dağıtmak üzere yeterli sayıda ürün temin etmek.

kahve.png
catering s.png

Catering Sponsorluğu

Ödül töreni gecesi kazanan sporcuların ve özel davetlilerin ağırlandığı tören öncesi özel fuaye alanında yemek servisini üstlenmek.

Stant Sponsorluğu

Spor Ödülleri etkinliğimiz boyunca fuaye alanında stant açarak branding, sampling ve etkinlik bazlı tanıtım imkanı sizlere sunuyoruz.

stant sponsor .png
ödül.png

Ödül Sponsorluğu

Firma tarafından belirlenen bir sporcuya, sponsor olunan marka ismiyle ödül vermek ve tüm ödül töreni esnasında sunuculara eşlik edecek ödül töreni sunumunda yer almak.

Ulaşım Sponsorluğu

İstanbul dışından gelen ödüle layık görülmüş sporcuların ulaşımını üstlenmek.

bus.png

20 Aralık'ta sizi de Boğaziçi Üniversitesinde bizimle görmeyi çok isteriz. Sponsorluk seçeneklerimizin detayları ve yapabileceğimiz tüm iş birliği olanakları için sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız.

İlginiz için teşekkürler.


Sude Süzer – 0535 055 77 05 – sude@bounsporkurulu.com

Sezin Kayhan – 0534 414 98 72 – sezin@bounsporkurulu.com

Buse Elif Ece – 0506 058 3514 – buse@bounsporkurulu.com

Kahraman Kahraman – 0545 844 2448 – kahraman@bounsporkurulu.com


www.sportscommittee.com
 

bottom of page