SPONSORLUK

Spor Kurulu olarak; Türkiye'de profesyonel sporların gölgesinde kalmış engelli, amatör ve alternatif spor dallarının başarılarını öne çıkararak tanınırlığını artırmayı hedefliyoruz.

 

Endüstriyelleşmeden spor ruhunu koruyan spor dallarının ve sporcuların başarılarını gündeme getirmek vizyonuyla düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri, her yıl spor camiasının geniş katılımıyla gerçekleşiyor.

Siz de sponsorumuz olarak bu özel gecede bize ve Türkiye'de spora gönül vermiş bu özel insanlara eşlik etmek ister misiniz?

tanıtım.png
ürün.png
catering.png
lounge.png
ödül.png

Ürün Sponsorluğu

Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödüllerini kazanan adayların ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen ödül törenimiz boyunca davetlilerimize dağıtmak üzere yeterli sayıda ürün temin etmek.

Lounge Sponsorluğu

Ödül töreni gecesi sporcu ve özel davetlilerin ağırlandığı tören öncesi resepsiyon alanını düzenleme, ürün dağıtma, görsel bulundurma ve isimlendirmek.

Catering Sponsorluğu

Ödül töreni gecesi kazanan sporcuların ve özel davetlilerin ağırlandığı tören öncesi özel fuaye alanında yemek servisini üstlenmek.

Tanıtım Sponsorluğu

Medya ilgisinin uzağında kalmış fakat hem yurt içinde hem de yurt dışında muazzam başarılara imza atmış ve ülkemizi başarıyla temsil etmiş sporcularımıza verdiğimiz Sportsmanship Brotherhood ödüllerimiz başta olmak üzere ödül törenimizin tanıtımını üstlenmek.

Ödül Sponsorluğu

Firma tarafından belirlenen bir sporcuya, sponsor olunan marka ismiyle ödül vermek ve tüm ödül töreni esnasında sunuculara eşlik edecek ödül töreni sunumunda yer almak.

ulaşım.png

Ulaşım Sponsorluğu

İstanbul dışından gelen ödüle layık görülmüş sporcuların ulaşımını üstlenmek.

12 Nisan'da sizi de Boğaziçi Üniversitesinde bizimle görmeyi çok isteriz. Sponsorluk seçeneklerimizin detayları ve yapabileceğimiz tüm iş birliği olanakları için sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız.

İlginiz için teşekkürler.


Alperen BAYRAKÇI – 0541 610 16 19 – alperenbayrakci@gmail.com
Irmak KUYUCU – 0539 886 93 86– irmakkuyucu@gmail.com


www.sportscommittee.com